GELİN DAMAT MARKASININ HİKAYESİ

2003 başlarında GelinDamat.com ile başlayan serüvenimiz, 2005 yılında Gelin Damat Dergisi'nin  yayın hayatına başlamasıyla hızlandı. Tüm Türkiye geneli D&R, Migros vb. marketlerde satışa sunulan Gelin Damat Dergisi, günümüzde Türkiye'nin en iyi evlilik hazırlıkları dergisi konumunda. Almanya'ya vermiş olduğumuz franchise ile Gelin Damat Dergisi 2023 yılında tüm Avrupa'da da yayınlanacak. 2016 yılında başlayan , Çırağan Sarayı ve Adile Sultan Sarayı'nda gerçekleştirdiğimiz , bu sene 6. kez düzenlendiğimiz Gelin Damat Fashion Day 51 Modacı gelinlik defilesi organizasyonu ise Avrupa'nın en büyük gelinlik defilesi konumunda. Her sene Conrad Hotel by Hilton'da düzenlediğimiz, evlilik ve düğün sektörünün başarılı firmalarını onurlandırdığımız Gelin Damat Dergisi Ödülleri Töreni'ni ise bu sene 5.kez gerçekleştireceğiz.  

Gelin Damat markası yanı sıra 2004 yılında kurduğumuz online evlilik alışverişi sitesi  EvlilikMarket.com, üretimini yaptığımız düğün anı defteri markası Benim Anı Defterim ve Türk İş Kadınları Rehberi şirketimiz bünyesinde bulunan diğer faaliyetlerimiz arasında. 

Şimdi 19 yıllık başarılı süreçte kazandığımız tecrübeyle, Türkiye'nin ilk zincir marka düğün davet salonları   GELİN DAMAT  için franchise talep alımlarına başladık. 

İl ve ilçe bazlı sınırlı sayıda franchise verilecek GELİN DAMAT düğün davet salonları, bulunduğu bölgenin  ihtiyaçları doğrultusunda kapalı salonlar ve açık hava kır düğünü konseptlerinden oluşacak. Mekanlar toplantı, seminer, düğün ve nikah organizasyonları gibi birçok etkinliğe hizmet verebilecek. 

 

 

Gelin Damat Franchise iki modelde verilmektedir. Birincisi faal düğün davet salonları franchise alarak Gelin Damat markasına geçiş yapabilirler. Diğer seçenek, arazi, arsa ve faal olmayan mekan sahipleri  franchise alarak sıfırdan anahtar teslim mekan sahibi olabilirler. 

 

Anahtar teslim GELİN DAMAT Düğün Davet salonları,  

birçok avantajı ile GELİN DAMAT VE ŞEHREMİNİ GRUP imzası ile sizlerin olacak. 

 

ŞEHREMİNİ GRUP 

2011 yılında faaliyetine başlayan, kamu kurumları ve özel sektöre yönelik proje ve müşavirlik hizmetleri vererek gelişimine devam eden Şehremini Proje Dan. İnş. Mim. Müh. San. Tic. Ltd. Şti. kadrosunda yer alan tecrübeli şehir plancıları, mimarlar, iç mimarlar ve farklı mesleklerden uzmanlarla müşterilerine hizmet sunmaktadır. 

İmarsız bir arsanın imarlı hale gelmesi, halihazır harita üretimi, imar planına esas jeolojik etütlerin hazırlanması ve imar planlarının onaylatılması sonrası imarlı arsa haline gelen taşınmazların mimarlık ve mühendislik projelerini hazırlamaktadır. Hazırlanan projeler, ilgili idareler ve yatırımcılar tarafından hayata geçirilmekte ve önemli birer eser olarak kent yaşamına ve ülke ekonomisine katma değer sunmaktadır.   

 

 1. ARAZİ GELİŞTİRME SÜRECİ İLE BAŞLAYAN ŞEHİR PLANLAMA HİZMETİ,   
 1. ŞEHİR PLANLAMA HİZMETİ SAYESİNDE DAHA İŞE BAŞLANMADAN DOĞRU FİZİBİLİTENİN YAPILIP ARAZİ UYGUNLUĞUNUN EN BAŞTA VERİLMESİ  
 1. DOĞRU FİZİBİLİTE DESTEĞİ, ARDINDAN UYGULAMA PROJELERİNİN TAKİBİ, 
 1.  İÇ MEKAN UYGULAMA PROJELERİNİN HAZIRLANMASI,  
 1. YAKLAŞIK MALİYETİN BELİRLENMESİ RUHSAT ALIMI VE UYGULAMA ETABINDA PROJENİN HAYATA GEÇİRİLMESİ  
 1. TÜM ETAPLARDA TEK BİR MUHATTAP İLGİLİ İLE ÇALIŞMA KOLAYLIĞI VE ZAMAN TASARRUFU 
 1. RUHSATI ALAN MİMARIN PROJE SÜREÇLERİNİN TAMAMINDA OLMASI 
 1. MİMARİ EKİBİN TÜM PROJE SÜREÇLERİNİN KENDİ BÜNYESİNDE ÇÖZEBİLMESİ 
 1. UYGULAMA AŞAMASINDA KARŞILAŞILACAK TÜM SORUNLARIN PROJE SÜRECİNDE İRDELENMESİ SAYESİNDE UYGULAMAYA YÖNELİK AKSAKLIKLARIN EN BAŞTA GÖRÜLMESİ VE GİDERİLMESİ, BU SAYEDE ZAMAN VE PARA TASARRUFU 

 

GENEL AVANTAJLAR: 

 

 1. MARKA VE KURUMSAL KİMLİK SAHİPLİĞİ 
 1. REKLAM VE PAZARLAMA 
 1. ARAZİ GELİŞTİRME 
 1. ANAHTAR TESLİM İŞ İMKANI 
 1. DOĞRU FİZİBİLİTE İLE BAŞLANGIÇ 
 1. NİTELİKLİ İÇ MEKAN 
 1. KALİTELİ HİZMET 
 1. BÖLGEYE GÖRE UYGUN TASARIMLAR 

 

ZAMAN FIRSATLARI YAKALAMA ZAMANI….  

GÜCÜ,  TECRÜBEYİ  VE AVANTAJI  KULLANMANIN ZAMANI...